WOclub

Někdy člověk čeká na spřízněnou duši celý život. A mnohdy se nedočká. Jednou nás směle oslovil Petr z WOclubu, když jsme natáčeli video pro OneHouse. Petr si nás chtěl proklepnout a zjistit, jestli jsme pro něj partneři, jaké hledá. Tedy takoví, kteří nejen umí zasednout ke strojům a kampaně klikat, ale takoví, kteří mají přehled v marketingu ve vší jeho rozmanitosti a umí si nasadit strategický klobouk. A protože jsme v Petrovi viděli parťáka, který má všech pět pohromadě (snad i trochu navíc), svolili jsme k workshou nanečisto (poprvé a přestože jsme si to užili, tak i naposled :-). Náš pohled na to, co by se ze strategického pohledu mělo ve WOclubu dít byl prakticky stejný a tak nic nebránilo začátku spolupráce.

Pro WOclub zajišťujeme strategické plánování a konzultace. Tvoříme a optimalizujeme kampaně v PPC systémech a na sociálních sítích. Petrovi jsme vytvořili komplexní reporting v Google Data Studiu, který mu zajišťuje maximální přehled o tom, co se děje na jednotlivých kanálech a jak si projekt stojí jako celek. Přehledné dashboardy pak ukazují průběžné plnění cílů a data sledovaných metrik. Postupně tak naplňujeme vizi formulovanou ve strategii.

Kromě komunikace na online kanálech jsme WOclubu pomáhali taky s produkcí. Strávili jsme den společně s Jirkou Procházkou, nejlepším českým MMA bojovníkem a věhlasným lamačem dívčích srdcí a zkušeným bojovníkem BJJ Benem Cristovaem, kteří si spolu střihli trénink na konstrukcíh WOclubu jakožto ambasadoři značky. Video mělo během dvou dní přes sto tisíc zhlédnutí, obrovské množství sdílení a pozitivních reakcí.

 

 

Zadání

Vytvořit strategii Ucelit komunikančí koncept, dát mu směr a zajistit pravidelnou exekutivu

  • Strategie

    Workshop

  • Digital

    Sociální sítě PPC Analytika

  • Produkce

    Video

WOclub má parťáka jako nikdy předtím
Na trhu lze dnes najít spoustu nezávislých konzultantů a PPC agentur (sorry), ale my jsme pro naši značku WOclub hledali silného a zkušeného partnera, se kterým bychom řešili více než jen obsah a cílení. Proto jsme si vybrali (wait for it)
Dva Mluvčí, se kterými společně řešíme kompletní marketingovou strategii od analýzy a plánování přes produkční činnosti, nastavení komunikace až po vyhodnocení a optimalizaci (to vše u jejich výborného kafe).
Petr Krakowczyk

CMO, WOclub

Mrkněte na celé portfolio

Zaujala vás naše práce?

Potřebujete posunout váš projekt?

Marketing je komplexní disciplína. Dokážeme vám pomoct s tvorbou strategie, udržet správný směr i denodenní dřinou. Pokud pořebujete pomoc, rádi vás poznáme.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!