Foto a video produkce

Atraktivní fotky a videa ukážou vaší firmu v tom nejlepším světle.

Tvorba foto a video obsahu je náročná, vyžaduje pořádnou porci kreativity, organizaci a celý arzenál vybavení od kamer až po světla. Arzenál? Ten máme.

A celý je vám k dispozici pro tvorbu prezentačních, reklamních i artových firemních videí.

Foto a video pro marketing

Atraktivní obsah je klíčem k efektivnímu marketingu. Našim klientům pomáháme s vytvářením strategických konceptů a následně i samotnou tvorbou foto a video obsahu pro jejich kampaně.

Nejčastěji tvoříme kreativní krátká videa s cílem zvýšit atraktivitu, zapamatovatelnost značky nebo motivovat k nákupu. Tvoříme ale také krátká videa pro sociální sítě s cílem upevnit vztah s komunitou zákazníků. V neposlední řadě, obvykle pro B2B klienty, tvoříme produktová a referenční videa.

Jak vám pomůžeme s tvorbou audiovizuálního obsahu

Fotoprodukce

Nafotíme obsah pro kampaně i sociální sítě, image a produktové fotografie nebo portréty.

Video

Natočíme produktová videa ve studiu i v terénu. Zvládneme talking heads, eventy nebo záběry z výroby.

Grafika

Vytvoříme firemní identitu, kreativní kampaně, bannery nebo tiskoviny.

Pomůžeme s přípravou konceptu, který bude zapadat do vaší celkové strategie. Postraráme se o kreativní část i samotnou realizaci foto, video nebo grafické produkce. K dispozici máme vlastní studio i mobilní techniku, která nám umožňuje natáčet nebo fotit na place u klienta.

Vymyslíme atraktivní formu, pomůžeme s výběrem správného média a nejvhodnějšího formátu. Naplánujeme samotnou produkci, pomůžeme s výběrem lokace, oslovením modelů a zajistíme vhodné rekvizity. Vytvoříme obsah, který zpracujeme pro použití v prezentaci nebo kampaních.

Naše produkční kapacity využívají klienti, se kterými pracujeme na dlouhodobé bázi. Vedeme pro ně marketingovou komunikaci, spravujeme sociální sítě anebo PPC kampaně. Pro jiné klienty jsme na horké lince k dispozici v okamžiku, kdy potřebují vypustit produkt nebo zařídit aftermovie z akce.

Stejně dobře ale posloužíme, když máte svou myšlenku a zadání, které potřebujete realizovat. Pomáháme firmám, které mají vlastní marketingové oddělení, ale nemají produkční kapacity.

V rámci dlouhodobých spoluprací dodáváme klientům obsah, který tvoříme na základě komunikačních plánů. Fota, video nebo grafiku, kterou vytvoříme, jim dáváme k neomezenému využívání na jakýchkoli kanálech bez dalších licencí.

Stejná pravidla platí pro jednorázové projekty, které ale můžou být omezené podmínkami třetích stran – například modelů nebo herců.

Pro klienty tvoříme promo videa, aftermovie z eventů, firemní video profily, reklamní video shoty a množství dalších foto i video formátů jako například stories, video reels a podobně.

Naše video projekty na YouTube

Špičková výbava pro foto i video

Protože to s videem v marketingu myslíme vážně, máme všechen video vercajk hezky u nás doma. Máme vymazlené kamery, velmi výkonná a kvalitní filmová světla i mikrofony. Jsme připraveni vyslat mobilní video tvůrce na plac ke klientovi i tvořit u nás.

Naše technika

A protože jsme dobráci od kosti, dáváme naši techniku k dispozici pro tvorbu video projektů i našim klientům, okolním marketingovým agenturám a video produkcím. Zkrátka všem, kteří mají vyšší nároky i zkušenosti s tvorbou a ví na co sáhnout a jak vercajk nerozbít. A těm, kdo neví na place pomůžeme.

Videa pro váš marketing

Našim klientům pomáháme natáčet videa.

  • Brandová videa
  • Videa pro reklamní kampaně
  • Aftermovie z eventů
  • Referenční talking heady
  • Produktová videa
Samostatnost a skvělý výsledek
Dva Mluvčí jsou skutečně neskutečně kreativní a celý jejich tým vždycky odvede fascinující kus práce. Po každé o kousek výše a pokaždé naprostá spokojenost.
Michal Horníček

Majitel

IT Parťák

Ukázka komplexního video projektu.

Potkejme se!

Máte pro nás výzvu?

Máme rádi komplexní marketingové projekty a pokud potřebujete pomoc zkušeného týmu, rádi s vámi probereme možnosti.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!