Děláme strategie, PPC reklamu, videa a reklamní kampaně

Dva Mluvčí Marketingová agentura

Najdeme způsob, jak splnit potřeby vašich zákazníků, odlišit vás od konkurence a využít potenciál vaší firmy nebo produktu.

Vytvoříme fotky, videa a grafiku, které zákazníky přesvědčí, aby nakoupili právě u vás.

Na základě vašich cílů a dat vybereme kanály, nastavíme kampaně a povedeme komunikaci, abychom vám přivedli nové zákazníky nebo zvýšili povědomí o značce.

Jak děláme naše řemeslo?

Jak pracujeme

Při práci začínáme u strategie, najdeme vaše silné stránky, poznáme potřeby zákazníků, konkurenční výhody a určíme si cíle. Navrhneme klíčové sdělení, které předáme vašim zákazníkům pomocí mixu online komunikačních kanálů a atraktivního obsahu z naší vlastní dílny. Nastavíme kampaně, budeme je průběžně optimalizovat a vytvoříme reportovací systém, abyste měli neustálý přehled o výsledcích. Sečteno a podtrženo, pracujeme tak, abychom vám šetřili čas a vydělávali peníze.

Jací jsme

Jsme féroví, transparentní, učenliví a máme rádi, když práce baví nás i vás. Zakládáme si na přátelských vztazích, vždy vás rádi uvidíme a děláme skvělé kafe. Rádi děláme naši práci komplexně, tedy od tvorby strategie, až po produkci. Dokážeme tak vytvořit synergii a zvýšit efektivitu naší spolupráce.

A pro koho chceme pracovat

Naši práci nejvíce oceníte, pokud jste výrobce, chcete budovat značku, působíte v Moravskoslezském kraji a hledáte agenturu, která vám pomůže řídit marketingovou komunikaci a rozšíří vaše marketingové obzory.

Víme, umíme, děláme

Znalosti

Při spolupráci využijete naše znalosti z oblastí marketingu, komunikace, sociálních sítí, PPC kampaní, projektového řízení a produkce. Pořád se učíme, a to jak praxí, tak na akademické půdě, abychom vždy věděli, jak váš projekt posunout dále.

Zkušenosti

Těžíme ze zkušeností, které jsme nasbírali na desítkách projektů z různých oblastí. Máme za sebou práci pro velké značky i regionální výrobce. Umíme získat data, hledat problémy a řešení, vybrat správné kanály, vytvořit atraktivní obsah a řídit projekty tak, abyste neztráceli čas a měli vše pod kontrolou.

Procesy

Děláme kroky na základě vaší strategie, abyste vaše peníze využili co nejefektivněji. Máme zavedené procesy pro práci o komunikaci a používáme osvědčené nástroje, které nám i našim klientům pomáhají řídit projekty, šetřit čas a soustředit se na věci, které jsou opravdu důležité.

 

Co je pro nás skutečně důležité

Upřímnost a otevřenost

Nezametáme pod koberec, popisujeme věci, jaké jsou, pomáháme vám zorientovat se a najít nejlepší cestu k řešení.
Když se něco stane, víte o tom jako druzí!

Lidskost a přátelskost

S klienty rádi spolupracujeme dlouhodobě. Naše práce, stejně jako ta jejich je nedílnou součástí životů a my máme zájem na tom, abychom jim život usnadnili a dobře se u toho bavili.

Angažovanost

Chceme dosahovat výsledků a růst. Díváme se pod kapotu, hledáme prostor ke zlepšení a to i tehdy, když se nedíváte.

Partnerství

Je pro nás důležité, abychom si rozuměli jak v businessu, tak u společného oběda. Spolupráce nám dává smysl jen tehdy, když jednáme s člověkem, který ví, co dělá a je ochotný vést dialog.

Máme silné parťáky.

Naši klienti mají občas specifické potřeby. Když jejich situace potřebuje řešení, na které nedosáhneme, máme horkou linku na experty, mezi kterými jsou TOP grafické a design studio, špičkoví web developeři a osvědčení specialisté na tvorbu e-shopů.

Moravio

web developeři

LION story

grafické studio

Appgrade

Shoptet specialisté

I úspěšné klienty.

Chcete nás poznat blíže? Sledujte nás.

Telefon
777 216 175

Email
radim@dvamluvci.cz

Adresa
Nádražní 921/108
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Potkejme se!

Máte pro nás výzvu?

Máme rádi komplexní marketingové projekty a pokud potřebujete pomoc zkušeného týmu, rádi s vámi probereme možnosti.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!