Kariéra u Dvou Mluvčích

Zakládáme si na dobře odvedené práci. Abychom mohli držet náš standard, potřebujeme super lidi. Takové, které práce v marketingu nabíjí a umožňuje jim růst. Pokud patříš mezi takové, prohlédni si koho hledáme. A pokud cítíš, že mezi nás zapadneš a my zrovna nehledáme, napiš proč bychom tě měli chít a třeba se potkáme.

Aktuálně volné židle

Online markeťák

Správa sociálních sítí, výkonnostních kampaní a tvorba obsahu.

Detail
PPC leader

Výkonnostní strategie, vzdělávání juniorů, akviziční audity

Detail
Videomaker

Příprava video produkcí, tvorba scénářů, natáčení, střih.

Detail

Kdo je Mluvčí a jak mezi nás zapadne

Mluvčí je člověk, kterého si získaly marketingové vědy a umění. Má přehled o tradičních postupech a vyzkoušených pravdách a vyzná se v moderních trendech. Mluvčí staví na pevných bullshit free základech a nenechá se ovlivnit marketingovým newspeakem bez obsahu. Aby k nám nový Mluvčí zapadl, musí umět mluvit narovinu, řešit komplikace, přiznat chybu a myslet na tým i na klientovy peníze. Simple as that.

V jakých oblastech vynikáme

Strategie

Skutečný strategický přesah na základě marketingového vzdělání i praktických zkušeností z nás dělá to, co jsme.

Strategie
Digital

Práce na digitálních kanálech našich klientů je náš denní chleba. Sociální sítě i PPC systémy máme zmáknuté.

Digital
Produkce

Nadstandardní výbava, nabušené studio i produkční zkušenosti.

Produkce

Hodnoty

Během 10 let fungování agentury jsme přijali hodnoty, které nás dnes definují a na kterých stavíme naši práci. Díky tomu můžeme klidně spát, být si jistí, že pro klienty odvádíme kvalitní práci a že se s námi rádi potkají i po tom, co práce na našem společném projektu skončí. Tady jsou.

Férovost

Máme úctu k penězům, času i energii klienta. Hledáme řešení, která bychom sami aplikovali.

Otevřenost

Říkáme věci tak, jak je vnímáme. Do vztahu s klienty přinášíme pohled zvenčí a objektivitu.

Transparentnost

Vaše data i všechny výsledky ukazujeme v reálném čase v surové podobě i s interpretací.

Inovace

Hledáme cesty pro rozvoj a vavříny nás neuspávají.

Angažovanost

Do projektů vkládáme hodně energie, úspěchy klientů si bereme osobně a problémy řešíme aktivně.

Kdo se s námi pustil do spolupráce?

Práce, která baví a je vidět.

Málokdo může o své práci říkat, že je jeho koníčkem a zábavou. Jasně, všude je chleba o dvou kůrkách, ale v našem oboru i kolektivu to platí skoro celý rok. Práce pro naše klienty je zábava, je vidět a má výsledky. PS: Vánoce slavíme už v srpnu.

Prohlédni další projekty

Co o nás říkají klienti

WOclub má parťáka jako nikdy předtím
Na trhu lze dnes najít spoustu nezávislých konzultantů a PPC agentur (sorry), ale my jsme pro naši značku WOclub hledali silného a zkušeného partnera, se kterým bychom řešili více než jen obsah a cílení. Proto jsme si vybrali (wait for it)
Dva Mluvčí, se kterými společně řešíme kompletní marketingovou strategii od analýzy a plánování přes produkční činnosti, nastavení komunikace až po vyhodnocení a optimalizaci (to vše u jejich výborného kafe).
Petr Krakowczyk

CMO, WOclub

Expertíza a neustálý posun
Na spolupráci s agenturou Dva Mluvčí jsme ve 4Ever ocenili hlavně komplexnost služeb, hluboké znalosti a také přesah do jednotlivých oborů marketingu. Od komunikace, sociálních sítí přes PPC reklamní systémy až po foto a video produkci.
Nemáme vlastní marketingový tým a tak jsme spolehlivého partnera, kterému skutečně záleží na rozvoji značky velmi ocenili. Konkrétně jsme rádi za neustálý posun kupředu, rozvoj a zavádění inovací.
Ivan Macháček

COO, 4Ever bikes

Flagranti se hodně naučilo
Dva Mluvčí nám vytrhli trn z paty, kdy jsme stáli před spuštěním velkého rebrandingového projektu s obrovskými náklady a neměli definovanou komunikační strategii. Společně se nám podařilo rozebrat nejdůležitější prvky našeho businessu a složit smysluplnou strategii, se kterou se nebojíme jít s Flagranti na trh. Hlavním prvkem spolupráce byl moderovaný workshop, kde jsme si předali všechny důležité informace, které Dva Mluvčí zpracovali do koncepce, kterou jsme dále společně vybrousili. Navrch jsme dostali pár zajímavých kontaktů a praktických marketingových rad a tipů. Jsme rádi, že se naše cesty zkřížily.
Jakub Kučera

CEO, Flagranti

Potkejme se!

Mohlo by nám to spolu klapat?

Rádi tě uvidíme u nás v kanclu, vypijeme kafe a probereme, jestli se k sobě hodíme a můžeme společně růst.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!