Naturprodukt

Natuprodukt je jedna z největších distribučních společností v Česku. Zaměřuje se primárně na lékárenský trh a přivedla na něj značky jako Dr Theis nebo Lacalut. Jejich diverzifikační aktivity vedly ke spojení s námi v okamžiku, kdy se Naturprodukt pustil do gastro segmentu. V Havířově otevřeli restauraci Pasta Romana a o kompletní komunikaci jsme se starali my. Už v prvním roce jsme pomohli najít klientelu, která si podnik oblíbila a tak jsme komunikací rozšiřovali zákaznickou základnu. Pracovali jsme primárně na sociálních sítích a zajišťovali audiovizuální obsah. Klíčovou činností pro oslovení nových zákazníků vznikajícího podniku však samozřejmě byly PPC reklamy v rámci platforem Google, Youtube, Facebook a Instagram. (Můžete mrknout na podobný projekt – 3E Projekt)

K restauraci se po prvním roce spolupráce přidal obchod s farmářskými potravinami Ryneček. Byl to krok, který pomohl s distribucí potravin vlastní výroby. Kromě potravin jako například domácích těstovin nebo sirupů se Naturprodukt věnoval taky medicínským výrobkům – jako například zubním pastám a dentalním vodám značky…

Glucadent. Značka jejíž výrobu zajišťuje přímo Naturprodukt. Produkty kladou velký důraz na zdraví v ústní dutině, která je klíčem k celkové imunitě. Glucadent distribuují skrze vlastní kanály a partnerské lékárny a eshopy. Naším úkolem byla komunikace kreativní kampaně s cílem budování značky v rámci PPC systémů.

 

Zadání

Vytvořit strategii Ucelit komunikančí koncept, dát mu směr a zajistit pravidelnou exekutivu

  • Strategie

    Workshop Konzultace

  • Digital

    Sociální sítě PPC Mailing

  • Produkce

    Foto Video Grafika Copywriting

Mrkněte na celé portfolio

Zaujala vás naše práce?

Potřebujete posunout váš projekt?

Marketing je komplexní disciplína. Dokážeme vám pomoct s tvorbou strategie, udržet správný směr i denodenní dřinou. Pokud pořebujete pomoc, rádi vás poznáme.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!