IT Parťák

IT Parťák pomáhá firmám řešit potíže s počítači, tiskárnami, internetem a v podstatě vším z oblasti informačních technologií. Je to pomocník jako na zavolanou. Vlastně doslova na zavolanou, protože stačí zvednout telefon, vytočit IT Parťáka, popsat váš problém a jde se na věc. Vše funguje na dálku, takže nemusíte čekat, až k vám někdo přijede nebo si vůbec udělá čas, IT Parťák pomáhá ihned.

Naše spolupráce začala tvorbou marketingové strategie, kde jsme si vytyčili a prioritizovali zákaznické segmenty, formulovali hlavní výhody a odlišení vůči konkurenci, definovali hodnotovou nabídku a sestavili komunikační mix.

Pak následovala tvorba obsahu pro online i offline komunikaci. Potřebovali jsme jasně, srozumitelně a atraktivně představit nabízenou službu a budovat positioning přátelského parťáka pro řešení IT problémů. Středobodem byl fakt, že problém s IT může firmu významně paralyzovat. Například nefunkční internet vás dokáže vrátit do doby kamenné. Nakonec jsme přišli na celou řadu problémů, se kterými se lidé ve firmách potýkají a často je neumí vyřešit. Pak tady máme spoustu lidí s negativními zkušenostmi s ajťáky, jejich netrpělivostí, arogancí nebo složitou komunikací.

Právě návrat do doby kamenném nejčastější IT problémy a negativní stereotypy o ajťácích byly naše hlavní témata. Pro ně jsme pak vytvořili sérii videí, která si můžete prohlédnout na našem YouTube kanále.

A co na spolupráci říká klient? 

Dva Mluvčí pro nás na it-partak.cz z marketingového pohledu realizovali mnoho.

Z mého pohledu vynikají silnou KREATIVITOU při nápadech a jejich realizaci, a to především v oblasti PRODUKCE . Vymysleli, natočili a zpostprocesovali pro nás sérií velice vtipných a nápaditých videí, na které máme perfektní odezvu okolí. Slíbené termíny byly dodrženy, rozpočet byl příjemný.

Jednání a přístup byl vždy přímý a parťácký, tak jak to mám rád .

Pokud hledáte někoho, kdo pro vaši značku udělá kreativní video obsah s nejlepším poměrem cena/výkon, tady jste na správné adrese, protože dostanete někoho, kdo svou práci dělá rád.

 

 

Zadání

Vytvořit strategii Navrhnout a vyprodukovat foto a video obsah

  • Strategie

    Workshop a konzultace

  • Digital

    Sociální sítě PPC Analytika

  • Produkce

    Foto a Video

Mrkněte na celé portfolio

Zaujala vás naše práce?

Potřebujete posunout váš projekt?

Marketing je komplexní disciplína. Dokážeme vám pomoct s tvorbou strategie, udržet správný směr i denodenní dřinou. Pokud pořebujete pomoc, rádi vás poznáme.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!