Online marketing a komunikace

Na základě vaší marketingové strategie a cílů vybereme internetové kanály, vytvoříme obsah a budeme komunikovat s vašimi zákazníky. Zvládáme PPC kampaně, správu sociálních sítí, mailing i influencery. To vše podpoříme obsahem z vlastní foto a video produkce.

Vytvoříme komunikační infrastrukturu včetně založení účtů, nastavení kódů a reportovacího systému, abyste měli přehled o vašich financích a my dostatek dat pro optimalizaci.

Co umíme v on-line marketingu

PPC

Google, Sklik, Facebook, Instagram, LinkedIn, srovnávače jako například Heuréka

Sociální sítě

Kontakt s komunitou, tvorba obsahu

Mailing

Newslettery, automatizace, segmentace, budování kontakt listu a prodej

Influenceři

Tvorba konceptu, vyhledávání, oslovování, management a vyhodnocení

Pojďme si to shrnout

Zařídíme, abyste měli online marketingovou komunikaci plně pod kontrolou. Oslovíme správné lidi, ve správný čas, správným kanálem a ukážeme správný obsah při správném rozpočtu, abychom plnili vaše strategické cíle a efektivně investovali vaše peníze.

Pracujeme s pravidlem 5P – Poctivá příprava předchází případným problémům. Zjistíme vaše možnosti, kapacity a informace o nákladech spojených s prodejem, abychom věděli, za jakých podmínek bude projekt v plusu a mohli určit rozsah prací.

Na základě marketingové strategie vytvoříme plán komunikace a pustíme se do práce. Vy budete v roli manažera, který dostává informace, schvaluje další kroky a posuzuje, jestli spolupráce funguje. Zkrátka a dobře – my se staráme o komunikaci, vy šéfujete.

Celý proces máme nastavený tak, abychom šetřili váš čas. Zároveň budete mít vždy přístup ke všem účtům i datům a veškeré kanály i obsah jsou vaše.

Pokud už děláte s jinou agenturou, nemáme problém tomu spolupráci přizpůsobit a spojit síly.

Pokud jste výrobce, máte vlastní značku, unikátní produkt nebo je za vašim projektem příběh, budeme si perfektně rozumět. S podobnými projekty máme bohaté zkušenosti a umíme se vyřádit nejen ve správě komunikace, ale taky při návrhu a tvorbě audiovizuálních materiálů a kampaní. 

Zdá se vám, že nevyužíváte potenciál vaší firmy naplno, něco vám brání v růstu, ale nevíte co to je, nemáte komunikace plně pod kontrolou nebo nechcete trávit čas klikáním a nastavováním kampaní s nejistým výsledkem? V tom případě jsme pro sebe jako stvoření! Za výplatu pro jednoho zaměstnance vám nabídneme celý tým zkušených lidí, fungující procesy a nástroje, které jsme si odzkoušeli a vyladili na desítkách různých projektů.

Naše služby nejčastěji využívají firmy, které mají malé marketingové oddělení, zaneprázdněného marketingového manažera nebo jedou na vlastní pěst bez větších znalostí a zkušeností s marketingem.

Naše práce je komplexní správa online marketingové komunikace. Postaráme se vám o Facebook, Instagram, komunikaci s fanoušky, PPC kampaně na Googlu i Seznamu, mailing a dobré zkušenosti máme také s influencery.

Výsledky uvidíte jednak v pravidelných reportech a taky v reálném čase díky nástroji Google Data Studio. K dispozici budete mít media plán, ve kterém najdete přehled všech plánovaných aktivit na jednotlivých kanálech. 

Veškerý obsah, který použijeme pro komunikaci a také veškeré info na vás bude čekat v Basecampu, kde také probíhá komunikace. Máme prostě rádi pořádek a vše na svém místě.

Finální a nejdůležitější výstup naší práce jsou vaše obchodní výsledky. Zisk, tržby, poptávky, povědomí o značce, zkrátka jakýkoliv smysluplný cíl, který si společně nastavíme.

Jak děláme online marketing

Než se pustíme do práce, musíme se seznámit s vaší marketingovou strategii. Jen tak můžeme určit cíle online komunikace, role jednotlivých kanálů, sledované metriky a zvolit správný obsah. Pokud marketingovou strategii nemáte, můžeme ji společně vytvořit.

Na základě strategie vytvoříme plán útoku a stanovíme, jaké segmenty oslovíme a co jim sdělíme, abychom z nich udělali platící zákazníky.

Než spustíme kampaně, analyzujeme vaše předešlé aktivity v rámci digitální komunikace a získáme data pro další rozhodování. Pak už si to musíme vysedět, nastavit kampaně, optimalizovat je a o všem vás informovat formou pravidelných reportů s návrhy dalších kroků.

Plánování

Nastavení

Optimalizace

Mrkněte, jak smažíme Strážnické brambůrky

I bez peněz jsme převálcovali konkurenci.

Mrkněte se, jak vypadají výsledky naší práce

Potkejme se!

Máte pro nás výzvu?

Máme rádi komplexní marketingové projekty a pokud potřebujete pomoc zkušeného týmu, rádi s vámi probereme možnosti.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!