Audiovizuální produkce

Audiovizuální obsah je prostředkem, kterým v konečné fázi oslovíte vaše zákazníky.

Tvorba obsahu je náročná, vyžaduje pořádnou porci kreativity, organizaci a celý arzenál vybavení od kamer až po světla. Všechno naštěstí máme a nebojíme se použít, abychom vám s tvorbou obsahu pomohli.

Atraktivní obsah pro dosahování komunikačních cílů

Atraktivní obsah je pro komunikaci nezbytný. Denně zákazníky osloví stovky, ba i tisíce reklamních sdělení prakticky na každém kroku. Skrze koncepční a vizuálně přitažlivý obsah máte šanci vyniknout a dostat se vašim zákazníkům pod kůži. Obsahem z fotobanky si dnes uděláte tak akorát ostudu – tedy pokud si vás někdo alespoň povšimne. Nároky na kvalitní obsah rostou stejně jako frekvence, kterou ho lidé v online prostředí konzumují. Víte například, že lidé týdně zhlédnou v průměru 105 minut online videa?

Konzistentní a originální obsah pomůže vaší značce v rozpoznatelnosti a zapamatovatelnosti. Tedy za předpokladu, že ho udržíte ve strategickém rámci a budete ho plánovat koncepčně s jasnými cíli. Než se do tvorby obsahu pustíte, měli byste vědět, čeho chcete dosáhnout, koho oslovit a jakou platformu k tomu využijete.

Protože obsah pro online média tvoříme, víme, jak náročný proces to může být. Jsou to desítky hodin produkce, postprodukce, vysoké nároky na technické vybavení i kreativní lidi, kteří ví, jak tvořit a s technikou zacházet. A proto máme zmáknuté procesy i veškerou techniku, kterou byste mohli potřebovat.

Jak vám pomůžeme

Fotoprodukce

Nafotíme obsah pro kampaně i sociální sítě, image a produktové fotografie nebo portréty.

Video

Natočíme produktová videa ve studiu i v terénu. Zvládneme talking heads, eventy nebo záběry z výroby.

Grafika

Vytvoříme firemní identitu, kreativní kampaně, bannery nebo tiskoviny.

Pomůžeme s přípravou konceptu, který bude zapadat do vaší celkové strategie. Postraráme se o kreativní část i samotnou realizaci foto, video nebo grafické produkce. K dispozici máme vlastní studio i mobilní techniku, která nám umožňuje natáčet nebo fotit na place u klienta.

Vymyslíme atraktivní formu, pomůžeme s výběrem správného média a nejvhodnějšího formátu. Naplánujeme samotnou produkci, pomůžeme s výběrem lokace, oslovením modelů a zajistíme vhodné rekvizity. Vytvoříme obsah, který zpracujeme pro použití v prezentaci nebo kampaních.

Naše produkční kapacity využívají klienti, se kterými pracujeme na dlouhodobé bázi. Vedeme pro ně marketingovou komunikaci, spravujeme sociální sítě anebo PPC kampaně. Pro jiné klienty jsme na horké lince k dispozici v okamžiku, kdy potřebují vypustit produkt nebo zařídit aftermovie z akce.

Stejně dobře ale posloužíme, když máte svou myšlenku a zadání, které potřebujete realizovat. Pomáháme firmám, které mají vlastní marketingové oddělení, ale nemají produkční kapacity.

V rámci dlouhodobých spoluprací dodáváme klientům obsah, který tvoříme na základě komunikačních plánů. Fota, video nebo grafiku, kterou vytvoříme, jim dáváme k neomezenému využívání na jakýchkoli kanálech bez dalších licencí.

Stejná pravidla platí pro jednorázové projekty, které ale můžou být omezené podmínkami třetích stran – například modelů nebo herců.

Klienti od nás dostávají fota nebo videa podle zadání v plné kvalitě nebo rozlišení.

Podívejte se na naši práci

Špičková výbava pro foto i video

Naše technika

V našich kancelářích jsme si postavili malé, ale nabité studio. Abychom byli schopni doručovat nadstandardní výstupy pro všechny možné typy zadání, pořídili jsme nejkvalitnější možnou techniku.

Kamera

Pro tvorbu videa používáme špičkovou Sony A7S III. Tou dokážeme natáčet 4K video v 10bit hloubce při 100 snímcích za vteřinu. V případě specifických potřeb máme k dispozici až tři kousky téhle video bestie s objektivy nejvyšší řady GM. Pro hladkou stabilizaci obrazu používáme nejmodernější stabilizátor od DJI – Ronin RS2. Pro pohled z docela jiné perspektivy je připravený dron DJI Phantom IV.

Světla a zvuk

Sebelepší kamera ale nenahradí kvalitní a dobře používaná světla, protože právě ta modelují scénu a vytváří specifickou atmosféru. Důležitou složkou našeho vybavení jsou proto filmová světla Aputure se škálou softboxů pro každou situaci, mobilní varianty světel s RGB funkcemi pro dokreslení atmosféry nebo promítnutí brandových barevných kódů do videoprodukce. Pro talking head formáty, prezentace nebo rozhovory máme připravené bezdrátové nebo puškové mikrofony Rode.

Všechna naše technika je mobilní, abychom byli schopni natáčet jak u nás, tak na lokacích klientů.

Průřez naší videoprodukcí

4Ever bikes
WOclub
Does's barbershop

Těmto klientům pomáháme s obsahem

WOclub & Jirka Procházka & Ben Cristovao

Krátký dokument z influencerské spolupráce

Radim

Video

Videoprodukce, světlo, střih

Radim
Nikola

Fotografka

Fotografie, aranžmá, postprodukce

Nikola
Cyril

Grafik

Grafický design, firemní identity, print

Cyril

Potkejme se!

Máte pro nás výzvu?

Máme rádi komplexní marketingové projekty a pokud potřebujete pomoc zkušeného týmu, rádi s vámi probereme možnosti.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!