Foto a video produkce

Atraktivní fotky a videa ukážou vaší firmu v tom nejlepším světle.

Tvorba foto a video obsahu je náročná, vyžaduje pořádnou porci kreativity, organizaci a celý arzenál vybavení od kamer až po světla. Všechno naštěstí máme a nebojíme se použít pro komunikaci vaší firmy.

Komunikace stojí na fotkách a videu

Denně zákazníky osloví stovky různých reklam. Dva Mluvčí zaručí, že ta vaše bude vyčnívat.

Koncept, kreativita, a po zuby ozbrojený produkční tým pomůže představit vaší firmu zákazníkům a prodat jim vaše produkty díky atraktivním fotkám a videím.

Konzistentní a originální obsah vede k tomu, že si vás zákazníci zapamatují a dají vám přednost před konkurencí.

Jak vám pomůžeme

Fotoprodukce

Nafotíme obsah pro kampaně i sociální sítě, image a produktové fotografie nebo portréty.

Video

Natočíme produktová videa ve studiu i v terénu. Zvládneme talking heads, eventy nebo záběry z výroby.

Grafika

Vytvoříme firemní identitu, kreativní kampaně, bannery nebo tiskoviny.

Pomůžeme s přípravou konceptu, který bude zapadat do vaší celkové strategie. Postraráme se o kreativní část i samotnou realizaci foto, video nebo grafické produkce. K dispozici máme vlastní studio i mobilní techniku, která nám umožňuje natáčet nebo fotit na place u klienta.

Vymyslíme atraktivní formu, pomůžeme s výběrem správného média a nejvhodnějšího formátu. Naplánujeme samotnou produkci, pomůžeme s výběrem lokace, oslovením modelů a zajistíme vhodné rekvizity. Vytvoříme obsah, který zpracujeme pro použití v prezentaci nebo kampaních.

Naše produkční kapacity využívají klienti, se kterými pracujeme na dlouhodobé bázi. Vedeme pro ně marketingovou komunikaci, spravujeme sociální sítě anebo PPC kampaně. Pro jiné klienty jsme na horké lince k dispozici v okamžiku, kdy potřebují vypustit produkt nebo zařídit aftermovie z akce.

Stejně dobře ale posloužíme, když máte svou myšlenku a zadání, které potřebujete realizovat. Pomáháme firmám, které mají vlastní marketingové oddělení, ale nemají produkční kapacity.

V rámci dlouhodobých spoluprací dodáváme klientům obsah, který tvoříme na základě komunikačních plánů. Fota, video nebo grafiku, kterou vytvoříme, jim dáváme k neomezenému využívání na jakýchkoli kanálech bez dalších licencí.

Stejná pravidla platí pro jednorázové projekty, které ale můžou být omezené podmínkami třetích stran – například modelů nebo herců.

Klienti od nás dostávají fotky, grafiku nebo videa podle zadání v plné kvalitě nebo rozlišení.

Podívejte se na naši práci

Špičková výbava pro foto i video

Naše technika

V našich kancelářích jsme si postavili malé, ale nabité studio. Abychom byli schopni doručovat nadstandardní výstupy pro všechny možné typy zadání, pořídili jsme nejkvalitnější možnou techniku.

Kamera

Pro tvorbu videa používáme špičkovou Sony A7S III. Tou dokážeme natáčet 4K video v 10bit hloubce při 100 snímcích za vteřinu. V případě specifických potřeb máme k dispozici až tři kousky téhle video bestie s objektivy nejvyšší řady GM. Pro hladkou stabilizaci obrazu používáme nejmodernější stabilizátor od DJI – Ronin RS2. Pro pohled z docela jiné perspektivy je připravený dron DJI Phantom IV.

Světla a zvuk

Sebelepší kamera ale nenahradí kvalitní a dobře používaná světla, protože právě ta modelují scénu a vytváří specifickou atmosféru. Důležitou složkou našeho vybavení jsou proto filmová světla Aputure se škálou softboxů pro každou situaci, mobilní varianty světel s RGB funkcemi pro dokreslení atmosféry nebo promítnutí brandových barevných kódů do videoprodukce. Pro talking head formáty, prezentace nebo rozhovory máme připravené bezdrátové nebo puškové mikrofony Rode.

Všechna naše technika je mobilní, abychom byli schopni natáčet jak u nás, tak na lokacích klientů.

Průřez naší videoprodukcí

4Ever bikes
WOclub
Does's barbershop

Těmto klientům pomáháme s obsahem

WOclub & Jirka Procházka & Ben Cristovao

Krátký dokument z influencerské spolupráce

Radim

Video

Videoprodukce, světlo, střih

Radim
Michael

Režie, střih

Kreativa, režie, postprodukce

Michael
Cyril

Grafik

Grafický design, firemní identity, print

Cyril

Potkejme se!

Máte pro nás výzvu?

Máme rádi komplexní marketingové projekty a pokud potřebujete pomoc zkušeného týmu, rádi s vámi probereme možnosti.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!