3E Projekt

3E projekt vlastní skupinu gastro podniků a Pivovar Morava. V rámci naší spolupráce jsme pomohli rozjet několik nových podniků jako například restaurace Sbeerka nebo Palouk a podpořit stávající podniky online marketingovou komunikací.

 

Zatím největší výzvou byla pandemie COVID-19, která vedla k zavření podniků a dlouhodobému omezení provozu. Společně s klientem jsme se k tomu postavili čelem a díky neutichající komunikaci se nám povedlo tyto těžké časy zvládnout. Kromě rozvozu a později také prodeji u okýnka jsme udržovali kontakt se zákazníky, aby po otevření restaurací šli právě k nám.

 

Účelem naší práce je odlišit se od konkurence konzistentní komunikací unikátností jednotlivých podniků a budovat vztah se zákazníky. To se nám daří mimo jiné díky široké škále témat od způsobů přípravy jídla až po představení personálu. Veškerý obsah získáváme díky pravidelné produkci na základě mediálního plánu a informací od personálu. Kromě podniků jako takových komunikujeme také produkty Pivovaru Morava v partnerských restauracích nebo obchodních řetězcích.

 

S 3E projektem už děláme přes 3 roky a úspěch naší práce měříme meziročním růstem jednotlivých podniků. Spokojenost klienta podporuje také fakt, že v průběhu spolupráce nám klient svěřil komunikaci dalších svých projektů jako je například řetězec Šatlav. Jednotlivé Šatlavy nepotřebují vlastní komunikaci a tak jsme našli kompromis, kdy se staráme o Šatlavy jako celek a jednotlivé podniky podporujeme formou jednotných kampaní na sociálních sítích.

Zadání

Podpořit růst nových i zavedených gastro podniků. Budovat vztah se zákazníky. Dlouhodobě vést konzistentní komunikaci na sociálních sítích a tvoři unikátní foto a video obsah.

  • Strategie

    Kreativa

  • Digital

    Sociální sítě PPC

  • Produkce

    Foto Video

Open Project

Mrkněte na celé portfolio

Zaujala vás naše práce?

Potřebujete posunout váš projekt?

Marketing je komplexní disciplína. Dokážeme vám pomoct s tvorbou strategie, udržet správný směr i denodenní dřinou. Pokud pořebujete pomoc, rádi vás poznáme.

Používáme cookies, abychom z online marketingu vytěžili co se dá. A vy byste měli udělat to samé!